Офіційна сторінка Малинської міської ради

Звернення громадян

  • 26.02.2021, 15:26
  • 1472

Інформація щодо стану організації роботи із зверненнями громадян за 2020 рік

За 12 місяців 2020 року на адресу виконавчого комітету надійшло 953 звернень громадян. З них 873 звернень поступило поштою і 41 під час особистого прийому громадян керівництвом виконавчого комітету Малинської міської ради, 1 звернення розглянуто під час виїзних прийомів та 38 звернень надійшло на телефон «гарячої лінії».

Впродовж 12-ти місяців 2020 року надійшло 76 колективних звернень. У зверненнях громадян, які надійшли на розгляд протягом звітного періоду, порушено 953 питання різної тематики. Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях є питання аграрної політики та земельних відносин 457, на другому місці питання соціального захисту 147, на третьому місці за кількістю звернень питання комунального господарства, таких звернень надійшло 80. В основному це заяви про надання матеріальної допомоги, призначення та виплати соціальної допомоги.

Протягом 12-ти місяців 2020 року надана матеріальна допомога та допомога на поховання в сумі 331 000 грн. У своїх зверненнях громадяни порушували й інші різноманітні питання, що стосуються практично усіх сфер життя.

Апаратом, управліннями і відділами виконавчого комітету міської ради здійснено комплекс конкретних заходів щодо забезпечення виконання Указів, розпоряджень, доручень Президента України, Законів України, Постанов Кабінету Міністрів України по розв'язанні життєвих проблем інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких малозабезпечених громадян. Інформація щодо стану роботи із зверненнями громадян висвітлюється в засобах масової інформації. Жителі міста інформовані про роботу із зверненнями громадян, з графіками особистого та виїзних прийомів громадян керівництвом міста і через веб-сторінку сайту Малинської міської ради та із інформаційного стенда відділу документообігу, звернень громадян та контролю.

Стан роботи із зверненнями громадян щотижнево аналізується на апаратних нарадах та знаходиться на постійному контролі керівництва виконавчого комітету Малинської міської ради.

Порівняльні дані щодо звернень громадян за 2019-2020 роки

ІНФОРМАЦІЯ щодо стану   організації роботи із  документами та зверненнями громадян за 9 місяців 2022 року

Інформація щодо стану   організації роботи із зверненнями громадян за 2021рік

ІНФОРМАЦІЯ щодо стану   організації роботи із  документами та   зверненнями громадян за 9 місяців 2021 року