Послуги державного реєстратора (реєстрація фізичних та юридичних осіб підприємницької діяльності)

• 17.02.2021, 14:53

1.Державна реєстрація юридичної особи (у тому числі громадського формування).

2.Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (у тому числі громадське формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (у тому числі громадського формування).

3.Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту.

4.Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа.

5.Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (у тому числі громадське формування), зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

6.Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (у тому числі громадського формування).

7.Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування).

8.Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування).

9.Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора (у тому числі громадського формування).

10.Державна реєстрація припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування) в результаті її ліквідації.

11.Державна реєстрація припинення юридичної особи (у тому числі громадського формування) в результаті її реорганізації.

12.Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (у тому числі громадського формування).

13.Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (у тому числі громадського формування), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

14.Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (у тому числі громадського формування).

15.Державна реєстрація фізичної особи – підприємця.

16.Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

17.Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

18.Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.