Офіційна сторінка Малинської міської ради

Послуги Управління праці та соціального захисту населення

 • 17.02.2021, 16:40
 • 5310

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради інформує

щодо переліку послуг, які надаються:

№ з/п

Назва адміністративної послуги

 1.  

Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання чи перебування невідоме.

 1.  

Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

 1.  

Прийняття рішення щодо надання соціальних послуг.

 1.  

Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.

 1.  

Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.

 1.  

Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.

 1.  

Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов’язань від імені підопічного.

 1.  

Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.

 1.  

Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.

 1.  

Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа.

 1.  

Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, в управління іншій особі за договором.

 1.  

Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.

 1.  

Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов’язань від імені підопічного.

 1.  

Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.

 1.  

Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладення договорів щодо іншого цінного майна.

 1.  

Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

 1.  

Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 1.  

Призначення державної допомоги при народженні дитини.

 1.  

Призначення одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

 1.  

Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.

 1.  

Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

 1.  

Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.

 1.  

Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.

 1.  

Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

 1.  

Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

 1.  

Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.

 1.  

Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію,  та особам з інвалідністю.

 1.  

Призначення державної соціальної допомоги на догляд.

 1.  

Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.

 1.  

Продовження виплати тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

 1.  

Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.

 1.  

Призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

 1.  

Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

 1.  

Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.

 1.  

Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

 1.  

Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3; потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3; потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорії 1 або 2.

 1.  

Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам.

 1.  

Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

 1.  

Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.

 1.  

Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю І та ІІ групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

 1.  

Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.

 1.  

Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 1.  

Призначення грошових компенсацій особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

 1.  

Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

 1.  

Забезпечення направлення на комплексну реабілітацію (абілітацію) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, до державної реабілітаційної установи, що належить до сфери управління Мінсоцполітики.

 1.  

Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм.Києві та Севастополі, Республіканської в Автономній Республіці Крим  медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю автомобілем.

 1.  

Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю та інших категорій осіб.

 1.  

Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитині з багатодітної сім’ї.

 1.  

Вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку з досягненням 14-річного віку.

 1.  

Видача дубліката посвідчення батьків з багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

 1.  

Продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

 1.  

Установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).

 1.  

Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.

 1.  

Установлення  статусу, видача посвідчень ветеранам праці.

 1.  

Установлення  статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань.

 1.  

Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.

 1.  

Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

 1.  

Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 1.  

Надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

 1.  

Призначення грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

 1.  

Оплата послуг патронатного вихователя та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя.

 1.  

Призначення і виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”.

 1.  

Компенсація вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 1.  

Виплата одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 1.  

Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі.

 1.  

Забезпечення направлення дітей з інвалідністю до реабілітаційної установи для надання реабілітаційних послуг за програмою “Реабілітація дітей з інвалідністю”.

 1.  

Надання одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

 1.  

Надання щорічної допомоги на оздоровлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

 1.  

Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

 1.  

Видача нового посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/втраченого та у разі зміни персональних даних.

 1.  

Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки).

 1.  

Встановлення статусу учасника війни, видача посвідчення.

 1.  

Встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, видача посвідчення/довідки, продовження строку дії посвідчення (вклеювання бланка-вкладки).

 1.  

Виплата одноразової допомоги на поховання особам з інвалідністю з дитинства та особам, які не мають права на пенсію.

 1.  

Прийняття заяв на оздоровлення дітей в ДПУ «МДЦ«Артек», ДП «Молода гвардія».

 1.  

Виплата коштів на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

 1.  

Опрацювання документів та призначення матеріальної допомоги про програмі «Турбота».

 1.  

Видача довідок про перебування (не перебування) на обліку в УПСЗН.

 1.  

Видача довідок про доходи.

 1.  

Видача талонів на проїзд особам з інвалідністю внаслідок війни.

 1.  

Наповнення Центрального банку даних з питань інвалідності.

 1.  

Наповнення бази ЄІБД ВПО.

 1.  

Представлення до присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

 1.  

Опрацювання документів для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

 1.  

Реєстрація колективних договорів та змін і доповнень до них підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

 1.  

Призначення компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб.