Офіційна сторінка Малинської міської ради

Послуги Управління праці та соціального захисту населення

 • 17.02.2021, 16:40
 • 4677

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради надає інформацію щодо переліку послуг, які надаються:

№ з/п
Назва адміністративної послуги
 1.  
Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива
 1.  
Призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб.
 1.  
Призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг.
 1.  
Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання чи перебування невідоме.
 1.  
Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».
 1.  
Прийняття рішення щодо надання соціальних послуг.
 1.  
Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію або соціальну допомогу.
 1.  
Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.
 1.  
Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
 1.  
Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
 1.  
Призначення державної допомоги при народженні дитини.
 1.  
Призначення одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».
 1.  
Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.
 1.  
Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям
 1.  
Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.
 1.  
Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.
 1.  
Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
 1.  
Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
 1.  
Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.
 1.  
Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію,  та особам з інвалідністю
 1.  
Призначення державної соціальної допомоги на догляд.
 1.  
Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.
 1.  
Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
 1.  
 Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.
 1.  
Призначення одноразової грошової/матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.
 1.  
Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
 1.  
Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.
 1.  
Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.
 1.  
Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3; потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3; потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорії 1 або 2.
 1.  
Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам.
 1.  
Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 1.  
Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.
 1.  
Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю І та ІІ групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
 1.  
Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.
 1.  
Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 1.  
Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.
 1.  
Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.
 1.  
Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.
 1.  
Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм.Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілем.
 1.  
Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.
 1.  
Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитині з багатодітної сім’ї.
 1.  
Установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).
 1.  
Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства.
 1.  
Установлення  статусу, видача посвідчень ветеранам праці.
 1.  
Установлення  статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань
 1.  
Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.
 1.  
Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».
 1.  
Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
 1.  
Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання,  в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».
 1.  
Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи
 1.  
Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту.
 1.  
Видача путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни та праці, психоневрологічного інтернату, дитячого будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.
 1.  
Видача посвідчень (дублікат або заміна) «Учасник війни»
 1.  
Видача посвідчень (дублікат або заміна) «Особа з інвалідністю внаслідок війни»
 1.  
Видача посвідчень (дублікат або заміна) «Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни»
 1.  
Надання статусу та видача довідок «Дитина війни»
 1.  
Видача посвідчень (дублікат або заміна) «Постраждалий учасник Революції Гідності»
 1.  
Надання державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам  за принципом «гроші ходять за дитиною»
 1.  
Оплата послуг патронатного вихователя, виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя
 1.  
Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до 3-х років «муніципальна няня»
 1.  
Виплата одноразової допомоги постраждалим від торгівлі людьми
 1.  
Виплата одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з  21 листопада 2013 по 21 лютого 2014 та особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях
 1.  
Виплата одноразової допомоги на поховання особам з інвалідністю з дитинства та особам, які не мають права на пенсію
 1.  
Прийняття заяв на оздоровлення дітей в ДПУ «Артек», ДП «Молода гвардія»
 1.  
Виплата коштів на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни
 1.  
Опрацювання документів та призначення матеріальної допомоги про програмі «Турбота»
 1.  
Видача довідок про перебування (не перебування) на обліку в УПСЗН
 1.  
Видача довідок про доходи
 1.  
Видача талонів на проїзд особам з інвалідністю внаслідок війни
 1.  
Наповнення Центрального банку даних з питань інвалідності
 1.  
Наповнення бази ЄІБД ВПО
 1.  
Представлення до присвоєння почесного звання «Мати-героїня»
 1.  
Опрацювання документів для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми
 1.  
Реєстрація колективних договорів та змін і доповнень до них підприємств, установ та організацій усіх форм власності.