Дошкільний навчальний заклад №5 "Веселка"

вул. 19, вулиця Героїв Малинського підпілля, Малин, Житомирська область, 11603

вул. 19, вулиця Героїв Малинського підпілля, Малин, Житомирська область, 11603

Дошкільний навчальний заклад №5, розташований по вул. Героїв Малинського підпілля, 19, почав функціонувати в квітні 1988року.

Першою завідуючою була Ісаєнко Р.А.

З 1997 року очолює дитячий садок директор Руденко Ліляна Миколаївна – висококваліфікований педагог з 38-ти річним стажем педагогічної роботи.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 14 груп та 281 дитину. Нині в садочку виховується 139 малят, заклад має 8 груп, з них 1 ясельна, 2  інклюзивні, 4 дошкільні та 1 перший клас ЗОШ №6, працює в ДНЗ логопедичний пункт. Освітній процес дітей здійснюється за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина».
    Малята мають можливість займатися в гуртках:
    • «Жайворонок» (ліплення),
    • «Дзвіночки» (вокальний),
    • «Юні дослідники» (пізнавальний),
    • «Степ-аеробіка» (фізкультурний).

У закладі функціонує мінімузей «Українська світлиця». Колектив: досвідчений, творчий та завзятий. Трудовий колектив складає 37 осіб. Педагогічні працівники – 16 осіб. Мають вищу освіту – 11 педагогів, середню спеціальну-5. Результати атестації педагогів: «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагоги, «спеціаліст першої категорії» - 3 педагоги, «спеціаліст» - 10 педагогів. Має звання «старший вихователь» - 1 педагог, 3 педагогів є членами Асоціації дошкільників України. У ДНЗ створено всі умови для навчання, виховання та розвитку дітей. Сучасно обладнані групи, спортивна та музична зали. Комп’ютерна техніка підключена до мережі Інтернет.

Основним завданням роботи закладу є турбота про фізичне та психологічне здоров’я дітей, забезпечення їм комфортного перебування в садочку протягом дошкільного дитинства.