Дошкільний навчальний заклад №6 ”Теремок”

місто Малин, вул. Дорошок,18, 11601

місто Малин, вул. Дорошок,18, 11601

Від історії створення дошкільного закладу № 6 «Теремок» Малинською ПМК – 158 минуло понад 30 років. Сьогодні заклад є комунальною власністю Малинської міської ради.

Дошкільний навчальний заклад № 6 м. Малина Житомирської області побудований Малинською ПМК – 158 тресту «Житомирводбуд». Будівництво закладу було розпочато у жовтні 1984 року. У вересні 1985 року було завершено весь комплекс будівельно – монтажних робіт і двоповерхове приміщення, збудоване по типовому проекту, передано в експлуатацію під дитячі «ясла – сад» на 140 місць.

Завідуючою дитячим садком на час відкриття була Потапенко М.Г., з 1993 року – Дубровська К.П., з 1996 – Раченко Н.І., з 2006 – Корінь В.В..

За договором «на передачу і обслуговування дитячого садка» від 30 червня 1995 року «Малинська ПМК – 158 передала зі свого балансу на баланс міської ради дитячий садок «Теремок» на 113 місць з 01 липня 1995 року разом з усією необхідною документацією».

Сучасне приміщення ДНЗ має світлі та просторі групові кімнати, оснащені новими сучасними меблями, предметно - ігровим середовищем, що робить перебування дітей у дитсадку приємним та комфортним. У дитсадку функціонує п'ять вікових груп та перший клас ЗОШ №3, у яких навчаються та виховуються 143 дитини.

Освітньо-виховну роботу забезпечують 12 педагогічних працівників, із них вищу освіту мають 7 чоловік, другу кваліфікаційну категорію – 4.

Дошкільний вік вважається найбільш важливим періодом у процесі формування особистості дитини. Тому колектив закладу постійно дбає про різнобічний і гармонійний розвиток дітей, про розвиток їх здібностей, формуванням базових навичок.

Важливим аспектом діяльності усіх працівників закладу є створення умов для збереження, зміцнення і відновлення здоров'я дошкільнят, що забезпечується впровадженням у освітній процес сучасних форм роботи з дітьми, підвищенням професійної майстерності педагогів, тісною співпрацею з батьками.

Робота по формуванню здоров'язбережувальної компетентності вихованців нашого закладу здійснюється шляхом удосконаленням фізкультурно – оздоровчої роботи, поєднання традиційних і сучасних підходів до її організації, використання нетрадиційного обладнання та впровадженням сучасних оздоровчих технологій, адже проблема виховання здорового покоління є надзвичайно актуальною у наш час.

Узагальнення досвіду роботи з фізкультурно-оздоровчої роботи з вихованцями та його поширення здійснюється шляхом друку у збірниках науково-методичних праць Житомирського державного педагогічного університету ім.І.Франка, участі у виставках.

З метою розвитку творчих здібностей дітей, виявлення їх індивідуальних особливостей у навчальному закладі функціонує 6 гуртків: «Старт» (фізкультурно – оздоровчий ), «Чарівні піщинки» (піскотерапія), «Творча майстерня» (образотворча діяльність), «Казковий диво-грай» (театралізація), «Смайлик» (музичний), «Вчимося англійської» (початкові знання з англійської мови).

Двері «Теремка» завжди відкриті для допитливих малюків, де на них чекає молодий та творчий колектив, який прагне сіяти у дитячих душах зернятка доброти, які згодом змінять наше спільне майбутнє на краще.