Дошкільний навчальний заклад №9 "Золотий ключик"

Житомирська обл., м. Малин, вул. Огієнка, буд. 73а

Житомирська обл., м. Малин, вул. Огієнка, буд. 73а

Малин... Древня назва нашого рідного міста. За тисячолітню історію існування місто пережило багато різних подій: напади, війни, розруху, перебудову, процвітання.

В 1970 році в місті розпочалась розбудова мікрорайону, що прилягав до дослідно-експериментального заводу (МДЕЗ). По завершенню будівництва багатоповерхівок мікрорайон почав оживати: молоді сім'ї заселились в нові квартири, двори сповнювались дитячими голосами. Виникла потреба в будівництво дитячого садка. Керівництво заводу зобов'язалося збудувати для дітей своїх робітників дитячі ясла-сад. Закипіла робота.

З 1976 по 1984 роки тривало проєктування та будівництво дитячого садка на 280 місць по вул. Дзержинського 73 (в даний час вул. Огієнка 73-а) площею 12100 м. кв.. Восени 1984 року садочок привітно зустрічав своїх перших вихованців. Молодий колектив садка «Золотий ключик» очолила завідуюча Забродська Лариса Костянтинівна.

Дітям було затишно у великому садку з новими меблями, іграшками. Роки спливають, діти виростають, на їх місце приходять інші; колектив міцніє, набирається досвіду. В 1995 році дошкільний заклад №9 «Золотий ключик» був переданий на баланс міської Ради народних депутатів.

В 1998 році колектив очолила молода, енергійна завідуюча Гордієнко Світлана Василівна, яка працювала до 2005 року.

У 2005 році дитячий навчальний заклад перейшов у підпорядкування відділу освіти Малинської міської ради. На даний час колектив очолює Ілючок Тетяна Василівна.

У 2009 р. ДНЗ № 9 відсвяткував своє 25-річчя. За роки існування дитячого садка найбільшим надбанням є бажання дітей відвідувати наш заклад, задоволеність батьків. Цьому свідчить збільшення кількості дітей та відновлення недіючих груп. Колектив працює над покращанням умов для перебування дітей в закладі.

Основним завданням є формування здорової, розвиненої, вихованої особистості, навчити її любити життя. На даний час в дошкільному закладі функціонує 8 вікових груп. З них 2 групи раннього віку та 1 група логопедична. Загальна кількість дітей в закладі становить 167. З дітьми працює 15 педагогічних працівників та 24 обслуговуючого персоналу.