Гурток "Шашки" ЗНВК Школа – ліцей №1 ім.Ніни-Сосніної І-ІІІст. — ММЦНТТ

вулиця Паркова, 4, Малин, Житомирська область, 11601

вулиця Паркова, 4, Малин, Житомирська область, 11601

ГУРТОК «ШАШКИ» працює на базі ЗНВК Школа – ліцей №1 ім. Ніни-Сосніної I-III ст. під керівництвом – Громської Наталії Анатоліївни.

Метою гурткової роботи є ознайомлення гравців з основами гри в шашки, формування інтересу до цієї гри, забезпечення міцного і свідомого оболодіння гуртківцями системи вмінь і навичок гри. Дана гра сприяє гармонічному розвитку дитини та її розумових здібностей, логічного мислення.

Завдання гуртка:

1. Формування вміння планувати власні дії, будувати тактику та стратегію свої дій.

2. Навчити дітей грати в шашки, дотримуватись правил гри.

3. Виховувати впевненість у своїх силах, самостійність у прийнятті рішень.

4. Підтримувати інтерес до шашкової гри та бажання продовжувати грати в майбутньому.

ОСВІТНІ ЗАВДАННЯ

НАВЧАЛЬНІ:

• навчити дітей орієнтуватися на площині;

• навчити взаємодії між фігурами у процесі виконання ігрових комбінацій;

• навчити планувати власні дії, будувати тактику і стратегію своїх дій;

• навчити знаходити різні способи виконання ігрових завдань.

РОЗВИВАЛЬНІ:

• розвивати логічне мислення, вміння порівнювати, аналізувати,прораховувати власні дії та дії супротивника;

• розвивати увагу,пам'ять,спостережливість, уяву;

• розвивати дрібну моторику рук; • розвивати прагнення до самостійності.

ВИХОВНІ:

• виховувати ставлення до гри в шашки, як до серйозного, корисного і потрібного заняття;

• виховувати впевненість у власних силах, самостійність у прийнятті рішень;

• виховувати інтерес до шашкової гри та бажання продовжувати грати в майбутньому;

• формувати вміння спокійно реагувати на свої невдачі й позитивно ставитися до успіхів суперника.

Гурток працює із жовтня 2019 року. Наші вихованці приймають участь у різноманітних змаганнях із шашок, де показують гарні спортивні результати. Неодноразово наші спортсмени займали призові місця в міських змаганнях. Напередодні новорічних свят відбулися змагання із шашок в ЦНТТ, де діти показали гарні результати.

Телефон: 0967001918, час роботи: середа 14.10-15.10 15.15-16.15