Гурток "Шашки" ЗОШ №6 — ММЦНТТ

м.Малин вул.Городищанська 140

м.Малин вул.Городищанська 140

Сьогодні, в епоху сучасних інформаційних технологій, важливе значення для молодого покоління набуває здатність швидко орієнтуватись у величезному потоці інформації. Вміти аналізувати та робити логічні висновки. Одним із таких засобів, що допомагає у розвитку інтелектуальних здібностей дітей, є гра у шашки.

Гурток з шашок Малинського МЦНТТ під керівництвом Колесника Миколи Миколайовича у своїй роботі керується принципами інтелектуального та творчого розвитку дітей, підвищення їх спортивної майстерності гри в шашки. Налагодження дружніх стосунків між гуртківцями. Керівник гуртка намагається прищеплювати стійку зацікавленість до шашкового спорту. Засвоєння основних принципів шашкової естетики.

Гра в шашки тільки на перший погляд, здається простою і легкою. Шашки вимагають від гравця вміння мислити, сприяють винахідливості, кмітливості, розвивають пам'ять та увагу юних вихованців.

Після відвідування гуртка у дітей зростає інтерес до навчання, розвиваються здібності до логічних операцій, що своєю чергою сприяє розвитку інтелекту учнів. Гра в шашки - одна з форм розвитку математичних здібностей дітей.

Насправді навчитися грати в шашки зовсім нескладно, проте грати як майстер — це досить задача не проста. Тому головною задачею керівника гуртка є навчити вихованців мислити самостійно та робити правильні висновки у швидкоплинних ситуаціях. Серед вихованців гуртка "Шашки" - неодноразові переможці міських, обласних та всеукраїнських змагань з шашок.

Телефон 0636284109 ЗОШ І-III № 6

Дні та час роботи: четвер, п'ятниця 14-30_15-15