Затоплений кар’єр з підводним музеєм скульптур «Малинський підводний музей»  («Калюжа»)

вулиця Городищанська

вулиця Городищанська
Запрошуємо туристів та гостей міста відвідати рекреаційні зони Малинщини! Затоплений кар’єр з підводним музеєм скульптур «Малинський підводний музей» («Калюжа») – унікальний, єдиний в Україні підводний музей для дайверів, розташований у затопленому кар’єрі, його було створено активістами організації Dive Time в 2011 році.
Площа кар’єру складає – 19,3 га, глибина – 15 м.
Під водою дайвери можуть знайти мотоцикл-копію німецької воєнної моделі, якір, човен, трансформаторну будку, макет підводної ракети і багато інших цікавинок. Карту розташування експонатів можна знайти на сайті організаторів музею.
Музей безкоштовний.

2.muzej-kalyuzha.jpg