Федорівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ Іст"

с.Федорівка, ал. вул. Центральна 17 А

с.Федорівка, ал. вул. Центральна 17 А

Федорівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня"

Історія Федорівської школи починається із довоєнного часу. Це було невелике приміщення, яке було розташоване серед села і називалося церковно-приходською школою. Тут діти молились Богу, вчилися писати і читати.

Школу відвідували дорослі й малі, вчив їх дяк Федір. Першим вчителем Федорівської школи за радянської влади був Прокопенко Корній Адамович, який більше 20 років очолював навчальний заклад.

До 2000 року у Федорівці окремо існував дитячий садок-ясла №7 та Федорівська початкова школа.

У вересні 2000 року відбулося злиття цих двох навчальних закладів у навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загально-освітній навчальний заклад I ступеня», який очолила Дубровська Наталія Миколаївна.