Горинська ЗОШ І-ІІ ступенів

Україна, Житомирська область, Коростенський район, с.Горинь, вул. Центральна, 31

Контакти

Горинська загальноосвітня школа І-II ступенів Малинської міської ради забезпечує здобуття базової середньої освіти для учнів 1-9 класів. та знаходиться на балансі Малинської міської ради Житомирської області.

Педагогічна проблема "Створення психолого-педагогічних умов для підвищення рівня навчальних досягнень, формування життєвої активності та загальної культури учнів "Методична проблема"

Директор школи — Конотовська Галина Адоліївна

В школі навчається 41 дитина (села Березине, Гута-Логанівська, Нянівка, Ободівка, Соснівка, В'юнище, Устинівка та м. Малин)

В школі працює 24 педагоги, у тому числі педагог – організатор, практичний психолог. 23 вчителі з вищою освітою, 1 – має середню спеціальну. Адміністрація школи надає кожному вчителю можливість удосконалювати свою фахову майстерність на курсах підвищення кваліфікації й успішно проходити атестацію. Кваліфікаційні категорії вчителів: Педагогічні працівники мають кваліфікаційні категорії: · «спеціаліст вищої категорії» - 12 · «спеціаліст І категорії» - 6 · «спеціаліст ІІ категорії» - 3 · «спеціаліст» - 3 Педагогічне звання «Старший учитель» має – 4 вчителів. Педагогічний стаж учителів : до 5 років – 3 вчителі, 5 -10 років – 2 вчителі, 10 років – 20 років – 3 вчителів, до 30 років – 7 учителів, 30 і більше – 9 учителів.