Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Коростенський район с.Луки, вул.Шкільна ,41.

Коростенський район с.Луки, вул.Шкільна ,41.

Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Малинської міської ради Житомирської області

Школа у с. Луки була відкрита у 1898 році, спочатку як церковно – парафіяльна, згодом семирічна (1935 з перервами під час війни 1959 р.), восьмирічна (1959–1988 рр.) школа.

З моменту спорудження у 1988 році нового навчального корпусу школа стала навчальним закладом І-III ступенів (1991), має 11 класів, у яких навчається 113 учнів (станом на 2021 р.).

Головні цінності педагогічного колективу - дитина, її активність, продуктивність, розвиток, творчість, свобода, гідність, толерантність, справедливість, відкритість, взаємопідтримка, відповідальність, довіра, свобода вираження, рівність, повага, солідарність, повага до різноманіття.

Основний принцип освітнього процесу закладу — цілеспрямована взаємодія дорослих і дітей, що виступає джерелом розвитку й задоволення вищих потреб дитини, умовою її можливої реалізації, навчальним середовищем, у якому індивід самостверджується й самореалізується.

Директором школи працює молодий та перспективний директор Степанова Анна Миколаївна