Малинівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів"

вулиця Молодіжна, 3, Малинівка, Житомирська область, 11642

вулиця Молодіжна, 3, Малинівка, Житомирська область, 11642

Малинівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - Загальноосвітній заклад І-III ступенів" - провідний навчальний заклад Малинського району який здійснює якісне навчання учнів з 1871 року.Школу в селі Малинівка заснували німці-колоністи в 1871 році. В цьому ж році згідно з розпорядженням Київського лютеранського пастора була відкрита школа з німецькою мовою навчання. В школі навчалося 40 учнів.

В 1902 році в селі існувала церковно-приходська школа, де навчалося 69 учнів.
В 1925 році жителі села вирішили побудувати школу за власні кошти.
Вже в жовтні 1926 року розпочалося навчання в новому приміщенні початкової школи. Навчання велося чеською мовою.
В 1934 році початкова школа була реорганізована в семирічну.
З 1937 року навчання велося українською мовою.
В 1954 році школа стає восьмирічною.
В 1961 році було побудоване нове приміщення школи, де навчалися 166 учнів.
З 1985 року школа розміщується в новому двоповерховому приміщенні і функціонує як середня.

З 2001 року школу очолює Бех Л.І. За його керівництва значно покращилася матеріально-технічна база школи та облаштування кабінетів, відкрито сучасний комп'ютерний клас. При школі функціонує дитячий садок на 75 місць, де працюють досвідчені вихователі – Мартюшенко Л.В., Кучинська Л.П., Кириченко Т.П. Наша школа постійно займає призові місця у рейтингу навчальних закладів Малинського району серед шкіл І-ІІІ ступенів. Учні школи є неодноразовими переможцями районних та призерами обласних предметних олімпіад. В школі діє шкільний парламент. Сьогодні свої знання учням передають справжні майстри своєї справи – В.Д. Недашківська, Т.В. Бузенко, І.М. Власенко, Л.Б. Єнько, В.Г. Мудрик, Л.М. Фещенко, Л.М.Корнійчук, М.С.Кузьменко. Учні та вчителі школи плідно працюють над створенням музею «Історія села Малинівка». В школі виходить газета «Малинівські новини», де висвітлюються проблеми та нагальні проблеми школи.

З 2003 року змінено назву навчального закладу на Малинівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів". При НВК функціонує дитячий садок на 74 місця, де працюють досвідчені вихователі. Малинівський НВК постійно займає призові місця у рейтингу навчальних закладів . Учні Малинівського НВК є неодноразовими переможцями районних та призерами обласних предметних олімпіад.

З 2008 року створено сайт навчального закладу, сторінка в Фейсбук.

Навчальний заклад повністю обладнаний комп’ютерною технікою, має високошвидкісну мережу Інтернет. В Малинівському НВК на 1 вересня 2021 року навчається 253 учні та 68 вихованців садка «Джерельце».

В НВК на 1 вересня 2013 року навчається 258 учнів та 76 вихованців садка, працює 34 вчителі. Змінено назву навчального закладу на Малинівський НВК "ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів". Проблемною тематикою над якою працює колектив НВК є: «Творче спрямування діяльності педагогічного колективу на всебічний розвиток юної особистості, формування її базових компетенцій на основі вдосконалення методичної культури кожного педагога, використання його потенційних творчих можливостей, інноваційної діяльності».

Директор НВК Бех Леонід Іванович.