Малинська ЗОШ  І - ІІІ ступенів №2

Малинська ЗОШ І - ІІІ ступенів №2

вул. Кримського, 5, м. Малин, Житомирська обл. 11601

вул. Кримського, 5, м. Малин, Житомирська обл. 11601

Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 заснована 1926 року. До 1939 року функціонувала як єврейська школа, з 1940 року – школа з російською мовою навчання, а з 2008 – навчальний заклад з українською мовою навчання.

Керівництво закладом забезпечують: директор Шевчук Л.А., 2 заступники з навчально-виховної роботи та заступник з виховної роботи.

Директор Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Шевчук Леонід Анатолійович

Заступники директора з навчально - виховної роботи Коваль Надія Віталіївна
Янкова Світлана Станіславівна

Заступник директора з виховної роботи - Данюк Інна Миколаївна

Для досягнення нових цілей освіти заклад обрав для себе стратегічну ідею – розвиток соціальної компетентності здобувачів освіти, яка є основою універсальної, здатної до динамічного розвитку особистості. На сьогодні в закладі освіти навчається 568 учнів: у школі І-го ступеня –216, ІІ-го ступеня –299 , ІІІ-го ступеня – 68. У старшій школі організовано профільне навчання за двома напрямками – математичним та історичним.

Для забезпечення доступу до якісної освіти організовано роботу 7 інклюзивних класів, у яких навчається 9 дітей з ООП.

Педагогічний колектив закладу – це кваліфіковані, досвідчені працівники, що володіють сучасними технологіями й методами організації освітнього процесу, моделюють зміст навчання відповідно до обов’язкових результатів, здійснюють інтегроване навчання, формують мотивацію учнів та організовують їхню пізнавальну діяльність, розвивають критичне мислення, навички співпраці, громадянську відповідальність та активність. За результатами атестації 23 педагоги мають вищу кваліфікаційну категорію, 10 – першу, 6 – другу, 4 – спеціаліст, з них 2 мають звання «учитель-методист», 12 – «старший учитель».

Результативність роботи колективу засвідчують хороші результати ЗНО випускників, призові місця в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсах МАН, інтелектуальних конкурсах: з української мови імені Петра Яцика, мовно-літературному імені Тараса Шевченка, математичному «Кенгуру», фізичному «Левеня», з природничих наук «Геліантус», з іноземних мов «Гринвіч», українознавчій грі «Соняшник».

Для навчання і відпочинку у нас є :

• 11 класних кімнат
  • Кабінети фізики, хімії, інформатики, укрїнської мови та літератури, російської мови та літератури, іноземної мови, історії, географії, біології, математики
  • Бібліотека, читальний зал * Актовий зал, спортивний зал
  • Хореографічний кабінет
  • Їдальня
  • Інформаційно - методичний центр
  • Комплекс надвірних споруд
  • Майстерні з обслуговуючої та технічної праці
  • Маємо можливість користуватися послугами Інтернету
Щорічно школа має хороші здобутки. Лише у 2010-2011 навчальному році 9 переможців і 14 призерів міських предметних олімпіад, 1 переможця і 5 призерів обласних олімпіад. Вихованці школи беруть участь у різних конкурсах: Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика, Міжнародному математичному «Кенгуру», Всеукраїнському філологічному з англійської мови «Гринвіч», міських та обласних конкурсах учнівської творчості, спортивних змаганнях, спартакіадах – і завойовують призові місця та нагороди. Серед тих, хто приносить славу школі треба назвати Романову Дарину, Коваленко Юлію, Кобрякову Оксану, Омельчука Олександра, Грищенко Анастасію, Алєшка Павла, Хамайко Катерину, Гульченко Марію, Бугаєнко Оксану, Шквару Людмилу. Усе це завдяки самовідданій праці 40 учителів школи, серед яких 2 мають звання «Учитель-методист», 6 – «Старший учитель», 14- спеціалісти вищої категорії, 13- спеціалісти першої категорії, 8 – другої.
Більше інформації на офіційній сторінці в Facebook