Морозівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Коростенський район, вул. Мічуріна, 11, с. Морозівка

Коростенський район, вул. Мічуріна, 11, с. Морозівка

Морозівська загальноосвітня школа I-II ступенів

Морозівська школа - це велика і гарна двоповерхова будівля зі світлими та затишними класами.

На першому поверсі є великий спортзал, де часто проводяться спортивні змагання. Майстерня, де проходять уроки трудового навчання, теж обладнана досить непогано. На другому поверсі - шкільна бібліотека та актовий зал.

На сцені часто виступають талановиті учні нашої школи з концертами та конкурсами.

Керівник школи – Дученко Наталія Василівна, вчитель вищої категорії, 24 роки педагогічного стажу.

Кількість працюючих: педагогічних працівників – 11, обслуговуючого персоналу – 6

Школа – це заклад, в якому діти ростуть, розвиваються, навчаються та розуміють навколишній світ. А створюють цю атмосферу здібні, чуйні, толерантні вчителі.