Недашківський НВК «ДНЗ – ЗНЗ І – ІІІ ступенів»

Коростенський район, с.Недашки, вул. Центральна, 8

Коростенський район, с.Недашки, вул. Центральна, 8

Недашківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів"

В історії школі уже більше, ніж століття…

Свій освітній родовід вона веде з 1892 року з однокласного народного училища.

В 1929 р. відкрилася 7-річна школа.

В другій половині 30-х років школа стала середньою. Працювало більше 20 вчителів на чолі з директором П. Г. Еною. Навчалося 500 дітей.

В 1939 році в школі відбувся перший випуск десятикласників, серед яких - майбутній директор школи М. В. Дідківський.

У 1986 р. нова двоповерхова школа гостинно відчинила двері.

З 2015 р. при школі розпочав діяльність ЗДО «Лісова казка», який відвідує 20 дітей. З ними працює вихователь Давидова Л.В. Справжніми майстрами – педагогами були Дідківська К.І., Недашківська М.М., Гончаренко А.П., Коляса Н.М., Недоруба Д.Л. А нині — це вчителі Тіторчук М.С., Ротарь Г. П., Готовська Г. В., Лакей О.О., Зіньков Л.В.

У школі навчається 69 учнів. З ними працюють 19 педагогічних працівників: 15 з них мають вищу освіту, 6 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 - першу кваліфікаційну категорію, 1 – вчитель-методист.

Гордістю школи є випускники: Недашківський Василь Іванович (І) після закінчення Львівської консерваторії працював у всесвітньовідомому ансамблі «Льонок», нині- викладач Житомирського училища культури і мистецтв ім. І.Огієнка. Недашківський Василь Іванович(ІІ) тривалий час працював завідуючим Малинським районним відділом культури, нагороджений званням «Заслужений працівник культури».

Недашківський Павло Васильович – завідуючий Малинським Будинком культури, нині - директор Малинської музичної школи. Л. І. Дідківський — військовий диригент, заслужений діяч мистецтв України. Недашківський А.І. — хірург в клініці Амосова. Недашківський В. М. — викладач Дніпропетровського політехнічного інституту. Недашківський М. М. — проректор Ірпінського національного університету податкової служби України.

В різні часи школа вирішувала різні освітні і виховні завдання. Проте основою було дати вихованцям гарні знання, формувати загальнолюдські цінності і моралі.

26 років школу очолює директор Зінькова Галина Ростиславівна