Нововороб’ївський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ступенів»

Коростенський район, с.Нові Вороб'ї, вул. Шкільна 4

Коростенський район, с.Нові Вороб'ї, вул. Шкільна 4

<Нововороб'ївський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів" відновив функціонування у січні 2014 року.

На даний час у школі навчається 112 учнів, працюють 19 вчителів. У школі створена група подовженого дня для учнів 1-4 класів, яка включає в себе самостійну підготовку домашніх завдань під керівництвом педагога, оздоровчу програму, широку, різноманітну роботу по естетичному вихованню, організацію активного відпочинку. З метою охоплення учнів позаурочною роботою в школі організовано роботу гуртків за інтересами:

1.Загальної фізичної підготовки;
2.Основи комп’ютерної графіки;
3.Вокальний;
4.Настільного тенісу;
5.Естетичного виховання.

100% учнів соціально незахищених категорій охоплені гуртковою роботою. Є можливість для організації інклюзивного навчання.

У складі НВК діє дошкільне відділення, відкрите у 2014 році, в якому виховується 13 діток.

Для комфортного перебування дітей у дошкільному відділенні зроблений сучасний ремонт, проведено утеплення приміщення. Закуплені сучасні меблі, дидактичні матеріали, іграшки.

В минулому році на території закладу було придбано та встановлено сучасний дитячий майданчик. Дошкільне відділення працює за програмою розвитку для дітей від 3 до 7 років «Дитина». З дітьми працюють два вихователі. Для вихованців організоване триразове гаряче харчування.

Директор Мазур Ольга Василівна