Щербатівська ЗОШ I- II ст.

вул. Дружби (Щорса), буд.82, с. Щербатівка

вул. Дружби (Щорса), буд.82, с. Щербатівка

Щербатівська загальноосвітня школа I-II ступенів веде свою історію з початку 20-х років.

В 1929 році була збудована школа на 4 класні кімнати. Цей корпус служить і нині. В ньому навчаються учні початкової школи. До 1933 року викладання всіх предметів велося польською мовою, так як село було засноване польськими вільнонайманими робітниками, що працювали на вирубках лісу в кінці 19 ст.

В післявоєнні роки до школи прибули молоді вчителі,які віддали все своє життя вихованню підростаючого покоління. Це Кішаківська Діна Іванівна,Парфіненко Марія Петрівна,подружжя Тетерських-Ганна Михайлівна та Амбросій Станіславович.

З 1973 по 1996 рік директором школи був Недашківський Микола Михайлович, який господарським способом збудував майстерню,приміщення нової школи та їдальні на 80 учнів. В школі працювало шкільне лісництво, розвивалась бджолярська справа.

За час існування навчального закладу було випущено близько 2-х тисяч учнів. Це люди , які працюють у всіх куточках нашої країни та за її межами. Серед них вчителі, медичні працівники, майстри лісового господарства, працівники інших професій.

З 2009 року школу очолює Раковська Галина Станіславівна.

Сьогодні в ній навчається 36 учнів та працює 13 вчителів. З них 5 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,4 - «спеціаліст I категорії»,1- спеціаліст II категорії,3 мають категорію «спеціаліст».

Першочерговим завданням навчального закладу є задоволення потреб населення території обслуговування, їх національно-культурних, національно-освітніх прав і запитів. Учні школи є активними учасниками районних та обласних конкурсів, олімпіад, де неодноразово займали призові місця. Дійсним членом МАН став Ягельський Дмитро,який 2 роки займав перші місця в області із своєю дослідницькою роботою про сім'ю Миклухо - Маклаїв і закінчив школу з відзнакою.

Вчителі школи творчо працюють, реалізуючи навчально-методичну тему «Формування конкурентоспроможної особистості засобами інноваційних технологій». Впроваджують елементи сучасних педагогічних технологій, спрямованих на розвиток особистості учня та його підготовку до життя в швидкоплинних змінах, соціокультурних умов і професійної діяльності.