Офіційна сторінка Малинської міської ради

12 листопада — День визволення Малинщини від нацистських загарбників

  • 12.11.2021, 08:49
  • 1523

У ці дні Малинщина відзначає дату – 78-ю річницю визволення від нацистських загарбників. З  глибокою вдячністю та скорботою низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю всіх тих, хто до останку віддав себе боротьбі з нацизмом, хто заплатив своїм життям за свободу та процвітання рідної землі, а також тих, хто вже у мирні роки пішов із життя через фронтові рани. Вічна пам’ять їм і безмежна шана!

    При визволенні Малинщини віддали своє життя біля 5 тисяч воїнів, партизан, підпільників. На примусові роботи до Німеччини вивезено 3,5 тис. осіб. За роки окупації за офіційними даними у Малині було розстріляно і закатовано 1250 осіб.

  Не забуваймо своїх героїв та цей трагічний  для Малинщини період. Мирного неба Вам та Вашим родинам, шановні жителі громади!

Також читайте: