14 вересня у Малинській громаді  - День жалоби за загиблим учасником ООС Артуром Голубом

• 13.09.2021, 16:43

14 вересня у Малинській громаді оголошується Днем жалоби на знак скорботи за загиблим учасником ООС - малинчанином Артуром Голубом.

Відповідне розпорядження Олександр Ситайло підписав сьогодні.

Цього ж дня, 14 вересня, відбудеться поховання героя. Прощання вдома (вул.Кримського, 123) розпочнеться о 13.00, а о 14.00 — відбудеться прощання на міському Городищанському кладовищі.

Тож звертаємося до всіх жителів громади віддати належну шану загиблому військовослужбовцю Артуру Голубу — забезпечити приспущення Державного Прапора України, обмежити проведення розважально-спортивних заходів та звучання музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства.

До уваги водіїв! Просимо звернути увагу. На час поховання, на відрізку вулиць Кримського – Городищанської (від повороту на вул. Машинобудівників до перехрестя вулиць Городищанської – Танкістів Кантемирівців) у період з 12-30 год. до 15-00 год. буде перекрито руху транспорту.