14 жовтня – День захисника України, День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці

• 13.10.2020, 12:00

Шановні малинчани та гості міста!

Щиро вітаю всіх з величними святами – Днем українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України.

Упродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність держави. Адже найцінніше у житті – це мир, спокій і стабільність. Тож схиляю голову перед подвигом  захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Бажаю нашим героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. Нехай в Україні запанує довгоочікуваний мир!

міський голова                                           Олексій Шостак