15 вересня Малин відзначив своє 1127-річчя

• 17.09.2018, 15:26

Cвяткові заходи до Дня міста проходили в декількох локаціях – в міському парку культури та відпочинку, парку паперовиків та в Городищі.

На  урочистому засіданні міський голова Олексій Шостак вручив відзнаки тим малинчанам, які здійснили вагомий вклад у розвиток міста. Також, згідно рішення Малинської міської ради, звання «Почесний громадянин Малина» було присвоєно Майданович Світлані Іванівні – керівнику зразкової дитячої капели бандуристів «Веснянка».

Своє привітання малинчанам подарували і волонтери Корпусу Миру США в Україні, які наразі перебувають у нашому місті. Вони заспівали українську народну пісню «Ти ж мене підманула» і на урочистому засіданні, і на святковому концерті в Городищі.

Відкриття скульптурної композиції засновнику Малина – князю Малу, фестиваль «Секрети стародавніх металургів», виступ барабанщиць та святковий концерт – це лише основні моменти святкування. Але можна з упевненістю стверджувати – свято Малина вдалося на славу!