Офіційна сторінка Малинської міської ради

18 червня - чергова сесія Малинської міської ради

  • 07.06.2024, 21:57
  • 107

Згідно з розпорядженням міського голови № 104  від 7.06.2024, ст. 42 та ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламентом Малинської міської ради 8 скликання 18 червня  2024 року о 16.00 у великій залі адміністративного приміщення відбудеться чергова сесія міської ради.

Депутати розглянуть наступні питання:

1. Питання бюджету:

1.1. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Малинської міської ради на 2024 - 2026 роки та Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті Малинської міської територіальної громади для її надання.

1.2. Про  внесення змін до рішення Малинської  міської ради від 22.12.2023 № 1131.

1.3. Про внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2024 рік.

 

2. Питання комунальної власності:

2.1. Про приймання – передачу майна у комунальну власність.

2.2. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна у комунальну власність.

2.3. Про прийняття у комунальну власність.

2.4. Про внесення змін до рішення Малинської міської ради від 23 лютого 2024 року №1166 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Малинської міської територіальної громади».

2.5. Про прийняття до комунальної власності Малинської міської територіальної громади водогінних мереж.

2.6. Про внесення змін до рішення Малинської міської ради від 23 лютого 2024 року №1166 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Малинської міської територіальної громади».

 

3. Питання земельних відносин:

3.1. Про надання дозволу на розробку  детальних планів території земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.     

3.2. Про припинення права користування, надання дозволу на розроблення технічної документації, передачу у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малинської міської територіальної громади.

3.3. Про передачу в постійне користування, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.4. Про внесення змін до рішення 57-ї сесії 8-го скликання №1219 «Про затвердження звітів з експертної  грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності з метою їх викупу».

3.5. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону по вул. Молодіжна, біля будинку №1-1, в с. Малинівка.

3.6. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та проведення земельних торгів у формі електронного аукціону по вул. Зоряній, в м. Малин.

3.7. Про затвердження детальних планів територій земельних ділянок, розташованих  на території Малинської міської територіальної громади.

3.8. Про припинення договору особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, розташовану на території Малинської міської територіальної громади.

3.9. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих у м. Малині. 

3.10. Про надання дозволу на виготовлення звіту із експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Грушевського, 6а в м. Малин.

3.11. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.12. Про припинення договору оренди земельної, розташованої на території Малинської міської територіальної громади.

3.13. Про укладання договору оренди земельної ділянки, розташованої на території Малинської міської територіальної громади.

3.14. Про припинення договору особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, розташовану в м. Малині.

3.15. Про укладання договору особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, розташовану в м. Малині.

3.16. Про погодження передачі земельних ділянок в суборенду, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

 

4. Організаційні питання:

4.1. Про дострокове припинення повноважень старости Морозівського старостинського округу та звільнення старости Самородова С.В.

4.2. Про затвердження Програми забезпечення проведення протиепізоотичних заходів на території Малинської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

4.3. Про затвердження Програми підтримки ініціатив жителів Малинської міської територіальної громади на 2024 рік.

4.4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради за 1 квартал 2024 року.

4.5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Малинської міської ради за 1 квартал 2024 року.

4.6. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Малинської міської ради затверджених  рішенням  29-ї сесії 8-го скликання Малинської міської ради від 16.09.2022 № 723.

 

Також читайте: