21 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

• 21.03.2021, 11:59

Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Цей день — вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок і комфорт в наших домівках, забезпечують належне функціонування всіх галузей господарства. Робота Ваша нелегка, але надзвичайно потрібна людям.

Саме Ви - у вихідні та святкові дні, у будь-який час доби - відповідаєте за тепло в будинках та установах, охайність і чистоту вулиць, за надання доступних та якісних побутових послуг для населення.

Тому закликаємо усіх поважати працю комунальників, які роблять нашу громаду кращою та комфортнішою.

А всім, хто належить до численної команди працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, щиро бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя і злагодженої роботи.

З найкращими побажаннями

міський голова     Олександр Ситайло