21 серпня — громадські слухання

• 24.07.2017, 11:10

Виконком Малинської міської ради інформує про проведення 21.08.2017 року о 10-00 год. в адмінприміщенні Малинської районної державної адміністрації (пл. Соборна, 6а, каб. 105) громадських слухань.

Тема – обговорення детального плану земельної ділянки:

– орієнтовною площею 0,0345 га, розташованої по вул. Чкалова, 2-б для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у м. Малині;

Детальний план території розроблений ТОВ «ЛАД-ЛН», замовником є виконавчий комітет Малинської міської ради відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Строк подання письмових пропозицій та зауважень до детального плану від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань –  з 21.07.2017 року до 18.08.2017 року. Пропозиції приймаються за адресою: пл. Соборна, 6а,       каб. 119, телефон для довідок (04133) 5-15-14.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування   з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У громадських слуханнях можуть взяти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), представники їх об’єднань, наукових закладів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно – дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють  інтереси  громадян і суб’єктів господарювання.

Інформація щодо результатів публічного громадського обговорення детального плану території міста буде оприлюднена на офіційному веб–сайті Малинської міської ради.

Теги: