23 лютого - чергова сесія Малинської міської ради

• 20.02.2024, 17:09

Згідно з розпорядженням міського голови № 40 від 20.02.2024, ст. 42 та ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламентом Малинської міської ради 8 скликання 23 лютого  2024 року о 16.00 у великій залі адміністративного приміщення відбудеться чергова сесія міської ради.

Депутати розглянуть наступні питання:

1. Питання бюджету:

1.1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Малинської міської територіальної громади за 2023 рік.

1.2. Про внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2024 рік.

1.3. Про застосування заходів стимулювання у 2024 році.

2. Питання комунальної власності:

2.1. Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Малинської міської територіальної громади.

2.2. Про внесення змін у Програму благоустрою та розвитку комунального господарства Малинської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

2.3. Про прийняття у комунальну власність та передачу на баланс бюветів.

3. Питання земельних відносин:

3.1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території колишньої Нововороб`ївської сільської ради.

3.2. Про укладання договорів оренди на неуспадковані земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території колишньої Нововороб’ївської сільської ради.

3.3. Про припинення та укладання договорів оренди на не витребувані та не успадковані земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малинської міської територіальної громади.

3.4. Про надання дозволу на розробку детальних планів території земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.5. Про затвердження  детальних планів територій земельних ділянок, розташованих  на території Малинської міської територіальної громади.

3.6. Про внесення змін до рішення 43-ї сесії 8-го скликання від 27.09.2023 №990 «Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону земельних ділянок розташованих в м. Малин».

3.7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із експертної грошової оцінки земельної ділянки.

3.9. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону земельних ділянок розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.10. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих у м. Малині.

3.11. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської  територіальної громади;

3.12. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації, передачу у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малинської міської територіальної громади.

4. Організаційні питання:

4.1. Про внесення змін у план роботи міської ради на 2024 рік.

4.2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Малинської міської ради за 4 квартал 2023 року.

4.3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради за 4  квартал 2023 року.

4.4. Про внесення змін до структури комунального некомерційного підприємства «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради.

4.5. Про затвердження Меморандуму про співпрацю з ФОП Мидловцем О.В.

4.6. Про затвердження структури виконавчих органів міської ради на 2024 рік.

4.7. Про внесення змін до структури Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинської міської територіальної громади.

4.8. Про внесення змін до рішення від 22 грудня №1119 «Про затвердження Програми підтримки Захисників та Захисниць України, членів їх  родин та родин загиблих (померлих), безвісти зниклих за особливих обставин Захисників та Захисниць України на 2024-2025 роки».