Офіційна сторінка Малинської міської ради

24 червня - чергова сесія Малинської міської ради

  • 20.06.2022, 21:59
  • 1167

Згідно з розпорядженням міського голови №56 від 17.06.2022р., ст. 42 та ст. 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламентом Малинської міської ради 8 скликання 24 червня  о 16.00 у малій залі адмінприміщення відбудеться чергова сесія міської ради.

На розгляд ради винести питання:

1.Питання бюджету:

1.1. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

1.2. Про внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2022 рік.

2. Питання земельних відносин:

2.1. Про затвердження Генерального плану м. Малин Житомирської області.

2.2. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, надання в оренду земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

2.3. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, надання в оренду земельних ділянок, розташованих у м. Малині.

2.4. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення на території м. Малина.

2.5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

2.6. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

2.7. Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3. Питання комунальної власності:

3.1. Про прийняття в комунальну власність товарно-матеріальних цінностей.

3.2. Про тимчасове звільнення від сплати орендної плати за договорами оренди.

3.3. Про прийняття в комунальну власність будівельних матеріалів.

3.4. Про передачу дахової котельні на баланс ОСББ «Володимирська 26в».

4. Інші питання:

4.1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Малинської міської ради за 1 квартал 2022 року.

4.2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Малинської міської ради за 4 квартал 2021 року.

4.3. Про затвердження звіту про виконання фінансового Плану Комунального некомерційного підприємства «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради за 1 квартал 2022 року.

4.4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради за 4 квартал 2021 року.

4.5. Про внесення змін до структури Комунального некомерційного підприємства «Малинська  міська лікарня» Малинської міської ради.

4.6. Про прийняття майна з балансу Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА у комунальну власність Малинської міської територіальної громади.

4.7. Про внесення змін до Регламенту Малинської міської ради 8-го скликання.

4.8. Про затвердження граничної чисельності працівників Комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Малинської міської ради.

4.9. Про  внесення змін до структури Малинської дитячо-юнацької спортивної школи.

4.10. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Малинський інклюзивно-ресурсний центр» Малинської міської ради. 

4.11. Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії восьмого скликання від 23 лютого 2022 року № 609.

4.12. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії восьмого скликання від 29 жовтня  2021 року № 486.

4.13. Про перейменування Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Житомирської області та затвердження Статуту Комунального закладу «Малинський ліцей № 2» Малинської  міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.14. Про перейменування Малинського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 1 ім. Ніни Сосніної» І-ІІІ ступенів Малинської міської ради Житомирської області та затвердження Статуту Комунального закладу «Малинський ліцей № 1» Малинської  міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.15. Про перейменування Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та затвердження Статуту Комунального закладу «Малинський ліцей № 3» Малинської міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.16. Про перейменування Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 та затвердження Статуту Комунального закладу «Малинський ліцей № 4» Малинської міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.17. Про перейменування Малинської загальноосвітньої школи № 5 І-ІІІ ступенів та затвердження Статуту Комунального закладу «Малинський ліцей № 5» Малинської  міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.18. Про перейменування Малинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 та затвердження Статуту Комунального закладу «Малинський ліцей № 6» Малинської міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.19. Про перейменування Луківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малинської міської ради Житомирської області та затвердження Статуту Комунального закладу «Луківський ліцей» Малинської міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.20. Про перейменування Нововороб’ївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Малинської міської ради Житомирської області та затвердження Статуту Нововороб’ївської гімназії Малинської  міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.21. Про перейменування Пиріжківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Малинської міської ради Житомирської області та затвердження Статуту Пиріжківської гімназії Малинської  міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.22. Про перейменування Гранітнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малинської міської ради Житомирської області та затвердження Статуту Гранітненського ліцею Малинської  міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.23. Про перейменування Українківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малинської міської ради Житомирської області та затвердження Статуту Українківської гімназії Малинської  міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.24. Про перейменування Недашківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Малинської міської ради Житомирської області та затвердження Статуту Недашківського ліцею Малинської  міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.25. Про перейменування Малинівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальношкільний навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Малинської міської ради Житомирської області та затвердження Статуту Малинівського ліцею Малинської міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.26. Про перейменування комунального закладу «Ворсівська гімназія» Малинської міської ради та затвердження Статуту Ворсівської початкової школи Малинської міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.27. Про перейменування комунального закладу «Ксаверівська гімназія» Малинської міської ради та затвердження Статуту Ксаверівської початкової школи Малинської міської ради, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.28. Про виділ дошкільного навчального закладу «Лісова казка» з Недашківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Малинської міської ради Житомирської області.

4.29. Про виділ дошкільного відділення з Малинівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальношкільний навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Малинської міської ради Житомирської області.

4.30. Про реорганізацію шляхом приєднання «Закладу дошкільної освіти «Капітошка» с.Українка» Малинської міської ради до Українківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Малинської міської ради Житомирської області, закріплення майна за закладом на праві оперативного управління.

4.31. Про внесення змін до рішення 1-ої сесії 8-го скликання 1-го пленарного засідання міської ради від 24.11.2020 № 10 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

4.32. Про внесення змін до рішення від 26.03.2021 №263 «Про затвердження Положення про юридичний відділ виконавчого комітету Малинської міської ради у новій редакції».

4.33. Про внесення змін до рішення від 29.01.2021 №156 «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Малинської міської ради 8-го скликання».

 

Також читайте: