Офіційна сторінка Малинської міської ради

24 листопада — чергова сесія міської ради

  • 10.11.2023, 18:13
  • 2699

Згідно розпорядження міського голови від 10.11. 2023 №196, відповідно до ст.42 та ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Малинської міської ради восьмого скликання 24 листопада 2023 року о 15.00 у великій залі адмінприміщення відбудеться чергова сесія міської ради.

2. На розгляд ради винесено питання: 

1. Питання бюджету:

1.1. Про внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2023 рік.

2. Питання комунальної власності:

2.1. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста каналізаційних та водогінних мереж.

2.2. Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за нерухоме комунальне майно Малинської міської територіальної громади.

2.3. Про надання дозволу на списання основних засобів, які перебувають у господарському віданні (на балансі) КП «Гранітне-комунгосп» Малинської міської ради.

2.4. Про доповнення переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Малинської міської територіальної громади, які можуть бути приватизовані у 2023 році.

2.5. Про надання повноважень на підписання акту приймання-передачі будівельних матеріалів.

2.6. Про приймання – передачу будівельних матеріалів.

2.7. Про надання дозволу  на передачу матеріалів.

2.8. Про забезпечення безперебійного теплопостачання об’єктів комунальної власності в опалювальний період 2023-2024 років.

2.9. Про затвердження акта обстеження на здійснення невід’ємних поліпшень нежитлового приміщення по вул. Грушевського, 6а, у м. Малині Коростенського району.

2.10. Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень нежитлового приміщення по вул. Дорошок, 22.

 

3. Питання земельних відносин:

3.1. Про надання дозволу на виготовлення звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок розташованих в м. Малині.

3.2. Про внесення змін, укладання договорів особистих строкових сервітутів на земельні ділянки, розташованих в м. Малин.

3.3. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону, земельних ділянок розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, розташованої на території Малинської міської територіальної громади.

3.5.   Про укладання договорів оренди на невитребувані земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території колишньої Нововороб`ївської  сільської ради.

3.6. Про укладання договорів оренди на невитребувані земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території колишньої Іванівської  сільської ради.

3.7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  колишньої Іванівської сільської ради.

3.8. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих у м. Малині.

3.9. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.10. Про передачу Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації земельні ділянки, які розташовані на території Малинської міської територіальної громади на умовах суперфіцію.

3.11. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації, передачу у власність та надання в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малинської міської територіальної громади.

3.12. Про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.13. Про скасування процедури земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди (річної орендної плати) земельних ділянок комунальної власності 

розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.14. Про  надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок, розташованих в м. Малин.        

3.15. Про затвердження технічної документації із нормативної  грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності.

 

4. Інші питання:

4.1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Малинська міська лікарня» Малинської міської ради за 2  квартал 2023 року.

4.2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Малинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Малинської міської ради за 2 квартал 2023 року.

4.3. Про надання дозволу на списання основних засобів, які перебувають  у господарському віданні (на балансі) комунального некомерційного  підприємства  «МЦПМСД» Малинської міської ради. 

4.4. Про заходи з демонтажу пам’ятників, окремих елементів, пам’ятних знаків, вилучення написів, що символізують російську імперську політику на території Малинської міської територіальної громади.

4.5. Про створення юридичної особи – Федорівський заклад дошкільної освіти Малинської міської ради.

4.6. Про затвердження структур закладів освіти Малинської міської територіальної громади.

4.7. Про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради на 2023 рік.

4.8.  Про внесення змін до рішення Малинської міської ради № 949 40-ї сесії 8-го скликання від 07.07.2023 «Про перейменування та найменування вулиць та провулків на території Малинської міської територіальної громади».

4.9. Про надання дозволу на списання з балансу Малинського міського центру соціальних служб матеріальних цінностей.

4.10. Про Програму ремонту службового житлового фонду працівників медичних установ комунальних некомерційних підприємств Малинської міської ради на 2023-2025 роки.

 

Також читайте: