25 жовтня — чергова сесія Малинської міської ради

• 13.10.2017, 12:18

Згідно розпорядження міського голови  від 13.10.2017 №218  25 жовтня  о 14.00 у великій залі адмінприміщення відбудеться чергова сесія міської ради.  На розгляд ради винесено питання:

1. Питання бюджету:

1.1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

1.2. Про встановлення розміру вартості харчування у комунальних дошкільних навчальних закладах та пільгових умов оплати харчування для сімей, які потребують соціальної підтримки.

2. Питання земельних відносин:

2.1. Про затвердження детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Кримського, 24/2.

2.2. Про затвердження детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Кримського, 110в.

2.3. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Пляжній та вул. Шевченка.

2.4. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Чкалова.

2.5. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Чорновола, біля гаражного кооператива «Паперовик».

2.6. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Грушевського, 62

2.7. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Антоновича.

2.8. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки розташованої в м. Малині по вул. Миклухи Маклая, біля будинку №19.

2.9. Про затвердження актів комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних внаслідок незаконного використання земельних ділянок.

2.10. Про затвердження актів комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних внаслідок незаконного використання земельних ділянок.

2.11. Про затвердження актів комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних внаслідок незаконного використання земельних ділянок.

2.12. Про затвердження актів комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, заподіяних внаслідок незаконного використання земельних ділянок.

2.13. Про включення вільної земельної ділянки до Переліку земельних ділянок, які виставлятимуться на земельні торги окремими лотами.

2.14. Про затвердження земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги окремим лотом по вул. Грушевського, 132б.

2.15. Про затвердження земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги окремим лотом по вул. Українських повстанців, 44а.

2.16. Про затвердження земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги окремим лотом по площі Вокзальній, 1д.

2.17. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок.

3. Питання комунальної власності:

3.1. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста мережі водопостачання по вул. Петровського.

3.2. Про надання дозволу на продаж ПрАТ «МПФ-Вайдманн» кабельних мереж живлення очисних споруд ФБП БМД НБУ, які перебувають у комунальній власності.

4. Організаційні питання:

4.1. Про делегування повноважень щодо здійснення на території міста контролю за додержанням законодавства про працю управлінню праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради.

4.2. Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення виконкому Малинської міської ради в новій редакції.

4.3. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.11.2015 «Про обрання складу постійних комісій».

4.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 03.03.2016 № 47 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету».

4.5. Про внесення змін до п.1 рішення міської ради від 23.12.2016 № 213 «Про застосування заходів стимулювання міського голови, заступників, секретаря міської ради та керуючої справами у 2017 році».

4.6. Про внесення змін до рішення 28-ої сесії міської ради сьомого скликання від 23.12.2016 «Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та його чисельність на 2017 рік».

4.7. Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів».

4.8. Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти виконкому Малинської міської ради.

4.9. Про затвердження Програми розвитку туризму в м. Малині на 2017-2020 роки.

4.10. Про перейменування вулиць міста Малина.

4.11. Про внесення змін до рішення міської ради від 14 серпня 2015 “Про створення постійно діючої топонімічної комісії при Малинській міській раді».