26 грудня — громадські слухання

• 28.11.2016, 11:16

Виконком Малинської міської ради інформує про проведення 26.12.2016 о 10.00 в адмінприміщенні Малинської районної державної адміністрації (пл. Соборна, 6а, каб. 105) громадських слухань.

Тема: обговорення детального плану земельної ділянки орієнтовною площею 0,1400 га, розташованої по вул. Гагаріна, біля будинку №3 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства у м. Малині.

Детальний план території розроблений ЗАТ «Вітрувій», замовником є виконком Малинської міської ради відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Строк подання письмових пропозицій та зауважень до детального плану від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – з 25.11.2016 року до 23.12.2016 року. Пропозиції приймаються за адресою: пл. Соборна, 6а, каб. 119, телефон для довідок (04133) 5-15-14.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У громадських слуханнях можуть взяти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), представники їх об’єднань, наукових закладів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Інформація щодо результатів публічного громадського обговорення детального плану території міста буде оприлюднена на офіційному веб – сайті Малинської міської ради.