26 січня — чергова сесія міської ради

• 15.01.2024, 18:38

Відповідно до ст.42 та ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Малинської міської ради восьмого скликання, розпорядження міського голови від 15.01.2024 №8,

26 січня 2024 року о 15.00 у великій залі адмінприміщення відбудеться чергова сесія міської ради.

Депутати розглянуть наступні питання:

1. Питання бюджету:

1.1. Про внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2024 рік.

2. Питання комунальної власності:

2.1. Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень нежитлового приміщення по вул. Дорошок, 22.

2.2. Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Малинської міської територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

2.3. Про затвердження кошторису витрат фонду охорони навколишнього природного середовища Малинської міської територіальної громади.

2.4. Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Малинської міської територіальної громади.

3. Питання земельних відносин:

3.1. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території колишньої Іванівської сільської ради.

3.2. Про укладання договорів оренди на невитребувані земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території колишньої Іванівської  сільської ради.

3.3. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  колишньої Іванівської сільської ради.

3.4. Про укладання договорів оренди на невитребувані земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території колишньої Іванівської  сільської ради.

3.5. Про припинення договорів оренди на невитребувані земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малинської міської територіальної громади.

3.6. Про  затвердження технічної документації, із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.7. Про укладання договорів оренди на невитребувані земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малинської міської територіальної громади.

3.8. Про внесення змін у рішення та укладання договорів особистих строкових сервітутів на земельні ділянки, розташованих в м. Малин.

3.9. Про  надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок, розташованих в м. Малин.

3.10. Про надання дозволу на розробку детальних планів території земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.11. Про внесення змін у рішення 37-ї сесії 8-го скликання №825 від 20.03.2023.

3.12. Про внесення змін у рішення 37-ї сесії 8-го скликання №826 від 20.03.2023.

3.13. Про внесення змін у рішення 37-ї сесії 8-го скликання №827 від 20.03.2023.

3.14. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих у м. Малині.

3.15. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

3.16. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації, передачу у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малинської міської територіальної громади.

3.17. Про укладання договорів оренди на невитребувані та неуспадковані земельні частки (паї) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3.18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3.19. Про затвердження типового договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що передбачається до продажу.

4. Інші питання:

4.1. Про план роботи міської ради на 2024 рік.

4.2. Про перейменування Малинської дитячо-юнацької спортивної школи та затвердження статуту Малинської дитячо-юнацької спортивної школи  ім. Й.Л.Кульчицького Малинської міської ради.

4.3. Про продовження терміну дії Програми економічного і соціального розвитку Малинської міської територіальної громади на 2024 рік.

4.4. Про затвердження Програми розвитку Малинської державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби у Житомирської області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2024 рік.

4.5. Про утворення Служби у справах дітей виконавчого комітету Малинської міської ради.

5. Різне.

Графік проведення комісій

Назва комісії

Час проведення