Офіційна сторінка Малинської міської ради

27 вересня — чергова сесія міської ради

  • 22.09.2023, 21:26
  • 1394

Згідно розпорядження міського голови від 22.09.2023  № 154 “Про скликання чергової сесії Малинської міської ради восьмого скликання”, відповідно до ст.42 та ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Малинської міської ради восьмого скликання, 27 вересня 2023 року о 16.00 у малій залі адмінприміщення відбудеться чергова сесія міської ради.  Депутати розглянуть наступні питання: 

1. Питання бюджету:

1.1. Про внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2023 рік.

2. Питання земельних відносин:

2.1. Про затвердження складу комісії по визначенню розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам. 

2.2. Про затвердження Актів комісії про визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам ТОВ  «Агрофірма Малинівська».

2.3. Про затвердження Акту комісії про визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам ТОВ  «Овочева Технологічна Компанія»

2.4. Про затвердження Акту комісії про визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам ПП  «Корона Сервіс +».

2.5. Про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок, розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

2.6. Про звільнення від орендної плати за земельні ділянки у зв’язку з надзвичайною ситуацією на території Малинської міської територіальної громади.

2.7. Про внесення змін та надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок, розташованих в м. Малині.

2.8. Про внесення змін, надання дозволу на розроблення технічної документації, передачу у власність та надання в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малинської міської територіальної громади.

2.9. Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих  на території Малинської міської територіальної громади.

2.10.  Про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок, розташованих  у м. Малині.

2.11. Про укладання договорів особистих строкових сервітутів на земельні  ділянки, розташованих на території м. Малин та Малинської міської територіальної громади.

2.12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки КП «Енергія».

2.13. Про внесення змін в договори оренди земельних ділянок, сільськогосподарського призначення на території Малинської міської територіальної громади.

2.14. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону, земельних ділянок розташованих на території Малинської міської територіальної громади.

2.15. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону земельних ділянок розташованих в м. Малині.

2.16. Про прийняття земельної ділянки державної власності у комунальну власність Малинської міської територіальної громади.

2.17. Про надання дозволу на розробку технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

2.18. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності з метою продажу на земельних торгах у формі електронного аукціону.

2.19. Про затвердження  детальних планів територій земельних ділянок, розташованих  на території Малинської міської територіальної громади.

2.20. Про затвердження  детальних планів територій земельних ділянок, розташованих у м. Малині.

3. Питання комунальної власності:

3.1. Про зупинення роботи котельні централізованого теплопостачання по вул. Машинобудівників, 8 та перехід споживачів на індивідуальне опалення.

3.2. Про призупинення роботи котельні централізованого теплопостачання по вул. Івана Мазепи (Гагаріна) та перехід споживачів на індивідуальне опалення.

3.3. Про надання згоди на укладення договорів про заміну сторони в зобов’язанні за договорами на господарське відання складовими Єдиної газотранспортної системи України.

3.4. Про безоплатне прийняття майна у комунальну власність Малинської міської ради.

3.5. Про передачу нерухомого майна у державну власність.

4. Інші питання:

4.1. Про визначення замовника, розпорядника, кінцевого бенефіціара субвенції місцевому бюджету. 

4.2. Про внесення змін до  рішення № 869 від 20.03.2023 року «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Малинської міської територіальної громади». 

4.3. Про  внесення змін до структури ДНЗ №7 та ДНЗ №9.

4.4. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна у комунальну власність Малинської міської територіальної громади.

4.5. Про внесення змін до рішення сесії  Малинської міської ради від 21.07.2023  № 969 «Про передачу функцій замовника з виготовлення проектно-кошторисної документації та функцій замовника будівництва».

4.6. Про затвердження Програми підтримки Головного сервісного центру МВС в особі регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області (філія ГСЦ МВС) його структурного підрозділу – територіального сервісного центру № 1843 РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області.

4.7. Про затвердження списку присяжних Малинського районного суду.

4.8. Про затвердження старости Нововороб'ївського старостинського округу.

4.9. Про внесення змін до рішення 1-ої сесії 8-го скликання 1-го пленарного засідання міської ради від 24.11.2020 №10 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

4.10. Про затвердження Положення про відділ містобудування, земельних відносин, економіки та інвестицій виконавчого комітету Малинської міської ради.

 

Також читайте: