5 квітня — позачергова сесія міської ради

• 03.04.2024, 19:23

Відповідно до ст.46 та ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Малинської міської ради восьмого скликання, розпорядження міського голови від 03.04.2024 №68 "Про скликання позачергової сесії Малинської міської ради восьмого скликання", 5 квітня 2024 року о 15.00 годині у малій залі адмінприміщення відбудеться позачергова сесія міської ради.

На розгляд депутатів винесено наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2024 рік.

2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки по площі Соборна.

4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки та розробку детального плану території, розташованої у м. Малині.