Офіційна сторінка Малинської міської ради

58-а сесія міської ради: коротко про головне

  • 20.06.2024, 08:33
  • 70

18 червня відбулася чергова 58-а сесія міської ради, на якій розглянуто понад 30 питань.

Депутати прийняли до комунальної власності нову техніку, яку громада отримала за сприяння «U-LEAD з Європою» та GIZ. Нагадаємо, це новий MAN і два мікроавтобуси.

Щодо змін до бюджету, то з державного бюджету надійшла субвенція у розмірі півмільйона гривень для дітей з особливими освітніми потребами. Найбільше видатків під час розподілу власних надходжень було виділено для комунальної та освітньої галузі. Зокрема, для утримання бюветів, на обладнання для комунальних підприємств, проведення ремонтних робіт у дошкільних закладах і школах, придбання дров, покращення матеріальної бази закладів освіти.

Земельний блок питань був затверджений майже без обговорень. Депутати більш детально зупинилися на розгляді питання про передачу в постійне користування 3,5 тис. га земельних ділянок сільськогосподарського призначення громади ДП «Ліси України».

Ці ділянки були раніше проінвентаризовані, але для подальшого їх ефективного утримання необхідно визначитися з відповідальним підприємством. Після обговорення депутати погодили це питання. Отож лісонасадження навколо сіл громади будуть під наглядом та доглянуті.

Для Центру надання адмінпослуг додано послугу «Актуалізація даних військовослужбовця». Затверджено також звіти медичних установ та Програми підтримки комунальних підприємств Малинської міської ради на 2024-2026 роки, протиепізоотичних заходів, ініціатив жителів громади.

Також читайте: