9 січня — позачергова сесія міської ради

• 05.01.2024, 15:23

Відповідно до ст.46 та ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Малинської міської ради восьмого скликання, на виконання розпорядження міського голови від 05.01.2024р. №2 9 січня 2024 року о 16.00 у малій залі адмінприміщення відбудеться позачергова сесія міської ради восьмого скликання.

На розгляд ради винесено питання:

1. Про внесення змін до бюджету Малинської міської територіальної громади на 2024 рік.
  2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Малинської міської ради від 05 січня 2024 року № 1 «Про створення комісії з передачі з державної у комунальну власність Малинської міської територіальної громади комплексу очисних споруд по вул. Чорновола, 44-а, у м. Малині, Коростенського району, Житомирської області та окремого індивідуально визначеного майна».
  3. Про затвердження Порядку подання та розгляду пропозицій щодо передачі об’єктів в комунальну власність Малинської міської територіальної громади та утворення і роботи комісії з питань передачі об’єктів в комунальну власність.
  4. Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Екоресурс» Малинської міської ради Житомирської області та затвердження його Статуту в новій редакції.
  5. Про надання дозволу комунальному підприємству «Екоресурс» Малинської міської ради на закупівлю транспортного засобу (сміттєвозу) на умовах фінансового лізингу.