Офіційна сторінка Малинської міської ради

Актуальні питання життя громади — на розгляді виконавчого комітету

  • 21.01.2021, 08:59
  • 736

На черговому засіданні виконавчого комітету під головуванням очільника Малинської громади Олександра СИТАЙЛА було розглянуто ряд питань, що стосуються нагальних потреб жителів громади. Зокрема, у сфері житлово-комунального господарства затверджено перелік об’єктів комунального майна для передачі в оренду, погоджено склад комісії з виявлення та взяття на облік безхазяйного майна, визначено перелік громадських робіт для правопорушників.

У галузі освіти було затверджено Положення про призначення стипендій кращим спортсменам, Положення про направлення дітей громади на оздоровлення. Виконком погодив рішення про влаштування дітей, котрі цього потребують, до відповідних закладів області. Затверджено графік виїзних прийомів населення громади, особистого прийому громадян та організацію роботи «гарячої лінії» міської ради.

Що стосується медичних питань, то на засіданні виконкому затверджено вартість забору матеріалу для ПЛР-дослідження як послуги КЗ «МЦПМСД». Старост відсьогодні уповноважено на вчинення нотаріальних дій.

Усі питання, винесені на розгляд виконавчого комітету, були обговорені та прийняті. З рішеннями виконавчого комітету можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради.

Теги: 

Також читайте: