Актуально — про субсидії!

• 23.03.2021, 17:15

Сьогодні головним механізмом забезпечення соціального захисту громадян в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги залишається програма житлових субсидій.
      Наразі субсидію на оплату житлово-комунальних послуг у Малинській міській територіальній громаді отримують 4 тис. домогосподарств.
     Середній розмір субсидії в Малинській міській територіальній громаді становив:
 у січні 2021 року – 2282,22 грн.
 у лютому 2021 – 1325,86 грн.
      Під час розрахунку розміру субсидії для громадян, які використовують природний газ, за січень було враховано інформацію про ціну на рівні 9,92 грн за куб. метр.
     У лютому постачальниками газу було зменшено ціну газу з січня до 6,99 грн за куб. метр. Тому зменшення розміру субсидії у лютому пов’язане з проведенням перерахунку за січень і лютий та виплатою житлової субсидії з урахуванням нової ціни.
     Отримати роз’яснення з питань соціального захисту, мешканці Малинської міської територіальної громади можуть зателефонувавши на «гарячу лінію» управління праці та соціального захисту населення за номером телефону (04133) 3-26-06.