Безлад біля власних осель малинчанам  «влітає у копієчку»

• 11.08.2017, 10:01

Насип відсіву, складування дров, розміщення будівельного непотребу за ворітьми, спалювання сміття — це далеко не повний перелік порушень, які вчиняють малинчани, порушуючи при цьому Правила благоустрою у місті. Проте за ці дії окремі з них вже поплатилися зі свого гаманця. Найменший розмір штрафу, визначений адмінкомісією, – 340 гривень. Попередньо комісія розглядає протоколи, складені інспектором з благоустрою УЖКГ Олександром Фролковим.

Той спочатку все ж письмово попереджує господарів та дає 10 днів на усунення недоліків. Після цього, під час повторного візиту інспектора, у разі бездіяльності порушників, їх чекає покарання — складання протоколу та виклик на адмінкомісію.

Уникнути штрафу не вдасться. Кожну справу супроводжують юристи виконавчого комітету.

Відтак з початку цього року комісія розглянула 23 протоколи. Інспектором складено більше 400 попереджень. Штрафи заплатили 8 малинчан. Найбільша сума — 850 гривень.

Тож перед тим, як вчинити порушення Правил благоустрою у місті, ознайомтеся з ними та вирішіть, чи варто воно ваших нервів, грошей та викликів по справі?