Чекаємо на Ваші фото!

• 14.08.2019, 16:47

Усіх малинчан, які захоплюються фотографією та вміють знаходити прекрасне у звичайному, запрошуємо взяти участь у фотоконкурсі «Малин – місто, яке я люблю». Конкурс оголошується до 1128-ї річниці заснування Малина, а найкращі світлини будуть відібрані для створення презентаційного календаря про місто.

Обов’язкова умова конкурсу – роботи мають відображати краєвиди міста Малина у різні пори року. На фото можуть бути визначні архітектурні та інші споруди, будинки, вулиці, які ідентифікують з нашим містом.

Згідно Положення приймаються максимально якісні кольорові фотографії, які завантажуються безпосередньо в групу «Малин – місто, яке я люблю» Малинської міської ради у у соціальній мережі «Facebook» та надсилаються на електронну адресу відділу організаційної роботи та по зв’язках з громадськістю виконавчого комітету Малинської міської ради m_orgviddil@ukr.net чи приймаються в електронному вигляді за адресою: м. Малин, Соборна площа, 6а, 2 поверх, каб. 212 з 14 серпня по 31 серпня.

Кожна заявка, відіслана на конкурс, має містити інформацію про автора фотографій та контактні дані.

У відісланих електронних листах має бути обов’язкова позначка: «На фотоконкурс «Малин – місто, яке я люблю».

Оцінювання проходитиме в наступних категоріях:

– Фотографи-аматори;

– Фотограф-професіонал;

– Діти (до 16 років).

Найкращі роботи, обрані журі, отримають подарунки.