Офіційна сторінка Малинської міської ради

Чергова перемога Малинського танцювального колективу «Біджиз»

  • 07.11.2017, 16:05
  • 640

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковельський Зіркафест»  вже вп’яте відбувся у дитячому таборі «Артек-Буковель».

З 27 по 31 жовтня близько 20 хореографічних колективів, а це більше 500 талановитих дітей з різних областей України, стали учасниками конкурсу. Вихованці Зразкового ансамблю танцю “Біджиз” Малинського міського Центру дитячої та юнацької творчості також взяли участь в фестивалі і гідно представили своє місто.

Середня група колективу продемонструвала дві композиції: “Намалюю тобі мамо…” та “Поклик джунглів. Старання, працьовитість, наполегливість і талант дітей принесли гарний результат –  колектив отримав  1 та 2 місце в номінаціях сучасний та естрадний танець.

Також дітям пощастило відвідати майстер-клас викладача кафедри хореографії Київського Університету ім Б. Гринченка  Володимира Грека, помилуватися Карпатами з вершини гори Буковель та повеселитися з друзями.

Для всіх учасників фестиваль запам’ятався святковими яскравими подіями, позитивними емоціями та незабутніми враженнями.

Батьківський колектив, керівник колективу «Біджиз» та звісно ж діти висловлюють щиру вдячність за фінансову підтримку та допомогу: міському відділу освіти і особисто Миколі Шеренку, директору держлісгоспу АПК Володимиру Антонюку та  директору Малинського кооперативного ринку Володимиру Пащенко.

Також читайте: