Дайджест актуальних грантових програм та бізнес-можливостей для підприємців

• 30.01.2023, 15:00

Детальну інформацію щодо наявних грантів та програм для підприємців, умов участі, підготовки необхідних документів, тощо  можна отримати у відділі економіки та інвестицій (каб. № 309, Соборна площа, 6а) або за телефоном 067 455 08 33.

ГРАНТИ ДЛЯ ГРОМАД:

1. Програма «Кроки для спеціалістів. Планування та програмування»» від  «U-LEAD з Європою», яка має на меті допомогти громадам у підготовці проєктів відбудови (профінансує підготовку технічної та фінансової документації для відібраних проєктів). Дедлайн: 06 лютого 2023 року. Детальна інформація та умови конкурсу за посиланням.

2. Конкурс на створення хабів для жінок-підприємиць в громадах України. Дедлайн: 05 лютого 2023 року. Детальна інформація та умови конкурсу за посиланням.

ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ:

1. Програма допомоги сільськогосподарським ММСП від «USAID АГРО». Сума кожного субгранту може коливатися між 500 000 до 900 000 гривень. Дата закриття конкурсу: до 23 березня 2023 року. Детальна інформація та умови конкурсу за посиланням.

2. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). Сума гранту: від 600 000 грн до 1 200 000 грн. Дедлайн: 24 липня 2023 року. Деталі програми та подача заявок за посиланням.

3. «Підтримка ММСП молочного напрямку (виробництво молока) у забезпеченні продовольчої безпеки України» від Програми USAID АГРО. Програма передбачає надання консультацій та послуг виробникам молочної продукції. Програма діє до 1 травня 2023 року. Анкета учасника.

4. Бізнес-акселератор Impact Business. Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сільському господарстві, енергетиці, інфраструктурі, охороні здоров’я, кібербезпеці та інших галузях. Бізнес отримає безкоштовні консультації, доступ до інвесторів та нових партнерств, а також можливість виграти 20 тис. євро на підтримку своєї справи. Дедлайн подачі заявок: 17 лютого 2023 року. Детальна інформація за посиланням.

ГРАНТИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА:

1. Re:Ukraine project. Напрямки фінансування: підвищення обізнаності населення щодо питань діяльності ОГС в умовах воєнного стану та підвищення спроможності громад та вирішення їхніх конкретних завдань і викликів. Дедлайн: 12 лютого 2023 року. Сума гранту: орієнтовно 3 тис. євро. Детальна інформація за посиланням.

2. Конкурс «Молодіжні ради» від проекту USAID «ГОВЕРЛА». Максимальна сума гранту – 1 050 000 дол. Дедлайн: 23 лютого 2023 року. Детальна інформація за посиланням.

3. «Культурна спадщина» від Українського культурного фонду. Складається з 3-х лотів:

ЛОТ 1. Диджиталізація

ЛОТ 2. Кроссекторальні проєкти зі збереження культурної спадщини.

ЛОТ 3. Дослідження історико-культурної спадщини України.

Сума грантів варіюється від 400 тис. грн. до 2 млн. грн. залежно від лоту. Дедлайн подачі заявок: 28 лютого 2023 року. Деталі програми за посиланням.

4. Програма «Кусаноне». Тематика проектів: освіта, медицина, соціальна підтримка, навколишнє середовище, підтримка вразливих груп населення. Максимальна сума ґрантової допомоги для одного проєкту – приблизно 90 тис. доларів США. Прийом заявок триває до 28 лютого 2023 року (включно).  Умови конкурсу за посиланням.

5. Гранти для швидкої відповіді на виклики, що постають перед ОГС (USAID). Мета програми: надати фінансову підтримку ОГС на суспільно-корисні проєкти. Максимальна сума гранту: 100 тис. дол. Прийом заявок до 15 травня 2023 року. Лінк на оголошення та форму подачі заявки тут.

ДЛЯ СТАРТАПІВ:

Програма «Talents for Ukraine» від Київської школи економіки. Без дедлайну. Сума гранту: орієнтовно 5 тис. дол. Деталі програми за посиланням.

ІНШЕ:

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ». Сума гранту складатиме 70% від витрат на енергоефективні заходи. Дедлайн: 31 грудня 2023 року. Детальна інформація конкурсу.