Делегація Малинської громади привітала підшефну частину А2192 з 17-ю річницею з часу заснування

• 30.07.2021, 21:02

Сьогодні представники Малинської громади в особі заступника міського голови Павла Іваненка та керуючої справами виконавчого комітету Ірини Копило привітали командування та особовий склад підшефної військової частини А2192 м. Городок Радомишльського району з нагоди 17-ї річниці з дня її створення.

Вони подякували військовослужбовцям за сприяння у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління, підготовку допризовної молоді, вручили Подяку міської ради командиру частини, сувеніри та подарунки.

Усі бажаючі цього дня могли подивитися показові виступи військових пожежників та батальйону охорони, а на плацу зробити фото на згадку біля військової техніки.

Артисти Малинщини подарували усім присутнім чудовий настрій під час виконання концертних номерів. Перед глядачами виступили гурт «Оксамит», Оксана Новицька, Володимир Канюка, Олександра Коломійчук, Крістіна Паромова, Валентина Степанчук. Слід відзначити, що такі вітання від малинчан стали традиційними і відбуваються щороку.

Більше фото на нашій сторінці у мережі Фейсбук.