День відкритих дверей – для учнівського самоврядування

• 05.12.2019, 20:59

Напередодні Дня місцевого самоврядування в Малинській міській раді відбувся День відкритих дверей. До виконавчого комітету міської ради завітали їх юні колеги – лідери учнівського самоврядування шкіл міста. Для них було організовано ознайомчу ( в тому числі і виїзну) екскурсію по відділам та відокремленим підрозділам виконкому. Юні «посадовці» відвідали велику залу адмінприміщення, де зазвичай проходять сесійні засідання депутатів, побували і в кабінеті міського голови. Приємно, що в ході екскурсії юні гості задавали багато питань, спілкуючись із першим заступником міського голови Петром Піковським та керуючою справами виконавчого комітету Світланою Сивко.

Ідея спілкування посадових осіб з учнівською молоддю саме в такому форматі належить міському голові Олексію Шостаку та нещодавно створеному управлінню освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання. Всі учасники заходу залишилися задоволені. Додому діти поверталися після солодкого частування з невеличкими подарунками-сувенірами. Сподіваємося, що надалі такі зустрічі стануть гарною традицією.