Офіційна сторінка Малинської міської ради

Депутати вивчали потреби ДНЗ для формування бюджету на 2018 рік

  • 13.11.2017, 10:49
  • 428

Сьогодні, 9 листопада, відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Малинської міської ради, на яку, за ініціативою міського голови Олексія Шостака, було запрошено керівників усіх дошкільних навчальних закладів міста.

Кожна завідувачка  ДНЗ  мала змогу виступити перед депутатами та розказати про нагальні потреби свої навчально-виховної установи.

До слова, у жовтні  міський голова  доручив відділу освіти вивчити всі проблемні питання  міських садочків, задля подальшого їх врахування у формуванні  бюджету на 2018 рік.

До основних першочергових питань, які турбували всіх завідуючих, відносяться: оновлення протипожежної системи садочків у відповідності до змін у законодавстві, капітальні ремонти приміщень ДНЗ, ремонт огорож та водогінних мереж, асфальтування доріжок та багато інших поточних питань.

Наприкінці  було дано доручення начальнику відділу освіти  узагальнити фінансові потреби  ДНЗ для подальшого розгляду на депутатській комісії з питань бюджету та для врахування при формуванні бюджету на 2018 рік.

Також читайте: