Державна служба зайнятості відзначила 30-річчя з часу створення. Вітаємо!

• 21.12.2020, 16:40

Сьогодні міський голова Олександр СИТАЙЛО та його перший заступник Леонід МАРТИНЕНКО привітали трудовий колектив Малинської міської філії Житомирського обласного центру зайнятості з нагоди 30-річчя з часу створення Державної служби зайнятості. Подяку колективу було вручено  за  багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у сфері надання соціальних послуг, підтримку людей, які опинилися  у складній життєвій ситуації, постійну та плідну взаємодію з навчальними закладами,  підприємцями, підприємствами, установами і організаціями.

Слід зазначити, що керівник філії Михайло ПРОТИВЕНЬ отримав до Дня соціального працівника, який в Україні відзначається у першу неділю листопада, Грамоту обласної ради за сумлінне виконання професійних обов’язків.

Вітаємо!

Теги: