Офіційна сторінка Малинської міської ради

Для військовослужбовців при Малинській міській раді працює ветеранський хаб

  • 21.09.2023, 12:55
  • 737

Нещодавно при Малинській міській раді запрацював  ветеранський хаб (простір) для  військовослужбовців, які були звільнені із військової служби під час воєнного стану за станом здоров’я. 
Мета даного простору  - надання  допомоги нашим захисникам та членам їх родин у вирішенні питань соціального забезпечення, захисту та інших соціальних гарантій.
Управлінням  праці та соціального захисту розроблено дорожню карту, в якій зазначені всі види послуг, які надаються  для демобілізованих військовослужбовців, а також контактні дані установ для їх отримання. 
Відмітимо, щоденно у ветеранському хабі проводиться прийом відповідними спеціалістами з питань надання статусів, соціальних послуг, забезпечення технічними засобами реабілітації, а також проводиться прийом психологом. При  потребі залучаються інші спеціалісти, які можуть надати консультацію щодо працевлаштування, юридичної допомоги, реабілітації  тощо.  

Ветеранський хаб розміщений на першому поверсі  адміністративного приміщення за адресою: м. Малин, площа Соборна, 6а, каб. 109. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0635388312, або звернувшись на електронну адресу: malyn-33281305@ukr.net

Також читайте: