Для юних малинчан розпочалися Новорічні свята

• 27.12.2016, 15:30

Цими днями у дошкільних закладах міста проходять новорічні ранки.

До найменших маличан приходять у гості казкові герої  і, звичайно, Дід Мороз та Снігуронька. І, як годиться, жодне свято не обходиться без віршів, пісень, хороводів навколо ялинки. Кожному малюку Дід Мороз вручає такий очікуваний новорічний подарунок.

Нагадаємо, цього року міська влада закупила їх для дошкільнят за кошти міського бюджету.

Також з кошти міського бюджету закуплено 144 подарунки для дітей-інвалідів, котрі проживають у Малині. Ці діти отримують ще й продуктові набори від народного депутата Павла Дзюблика. Не залишилися без уваги й діти учасників АТО. Учням та дошкільнятам цієї категорії подарункові набори було доставлено до навчально-виховних закладів, а ті, хто їх не відвідує, отримав у відділі у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради.

На фото: новорічна казка завітала до найменших вихованців ДНЗ “Золотий ключик”