До Дня довкілля у Малинській громаді було закладено новий сквер

• 17.04.2021, 17:46

Сьогодні, у Всеукраїнський день довкілля, відбулося закладання нового скверу в мікрорайоні БАМу м.Малин.

Активну участь у висадженні молодих дерев взяли народний депутат України Андрій Пузійчук, депутати обласної ради Сергій Диняк та Олег Дзюбенко, міський голова Олександр Ситайло, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк та його перший заступник Сергій Кириченко, депутати міської ради та жителі громади.

Відтепер на місці колишнього пустира зростатимуть берези, модрини, дуби, липи та ялини, в майбутньому з'являться доріжки, лавочки.

Щиро віримо, що це місце стане улюбленим для зустрічей та сімейного відпочинку малинчан та гостей Малинщини.

Пам'ятаймо - нам у цьому місті жити, нам його берегти і покращувати!

Окрема подяка працівникам ДП "Малинське лісове господарство", ДП Лісгосп АПК та працівникам комунальних підприємств громади за проведені підготовчі роботи.