До Малинської громади надійшла чергова партія благодійної продовольчої допомоги

• 23.06.2022, 16:17

Чергова партія гуманітарної допомоги (1000 продуктових наборів загальною вартістю 600 тис. грн.) надійшла до нашої громади за сприяння Міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen та небайдужим і активним людям (в тому числі Антону Шершньову та Ользі Приходько).

Завдяки злагодженій роботи старост та фахівців Центру соціальних служб її в найкортші строки отримають внутрішньо переміщені особи та мешканці сіл, які перебувають у складних життєвих обставинах. Паралельно її надають й жителям міста – тим, хто потребує уваги та підтримки.

Висловлює вдячність за надану допомогу World Central Kitchen — організації, яка з початку війни долучилася до продовольчої допомоги: допомагає волонтерам годувати людей на тимчасово окупованих територіях, організовує гаряче харчування для переселенців, формує продуктові набори. А в перші тижні війни постачала їжу й українським військовим.