До уваги ветеранів війни та членів їх родин!

• 06.03.2024, 17:08

Запрошуємо Вас до навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»!

Міжнародне агентство професійних кваліфікацій розпочало програму короткотривалого кваліфікаційного курсу за напрямом соціальнопсихологічного супроводу ветеранів війни та їх сімей. Програма навчання здійснюється в рамках Проекту «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізується Міжнародним агентством професійних кваліфікацій спільно з ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Економічна підтримка України”.

Участь у програмі навчання для слухачів є безоплатною!

До навчання запрошуються ветерани війни, члени їх сімей, що мають намір сприяти всебічній допомозі ветеранам війни та демобілізованим особам, підвищенню своєї кваліфікації та можливому працевлаштуванню у сфері соціальної роботи. Курс передбачає надання компетентностей з таких питань, як: нормативно-правові основи роботи помічника-консультанта ветеранів війни; представництво інтересів ветерана та його сім’ї; консультування з питань отримання медичної допомоги й реабілітації, соціальної адаптації, професійного відновлення та працевлаштування; базові принципи надання першої психологічної допомоги; удосконалення можливостей територіальної громади в задоволенні потреб ветеранів тощо.

Навчальний план курсів складає 24 години, розрахований на 2 тижні за графіком з урахуванням часових можливостей працюючих осіб. Слухачі, які пройшли навчання та процедуру оцінювання набутих компетентностей, отримують сертифікат про успішне проходження курсів.

Навчання першої групи слухачів передбачається з 18 березня 2024 року.

Для участі у програмі претендентам на навчання необхідно заповнити анкету, що додається, та надіслати її на електрону адресу office.pqa@ukr.net. Додатково приєднати до листа сканкопію посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або посвідчення учасника бойових дій - члена родини, претендента на навчання.